Dentysta Kraków, Stomatolog Kraków - zapraszamy do Denta-Med

Orły Stomatologii

Denta-Med 5 najlepszą placówką w Polsce według prestiżowego rankingu GCR

Co roku prestiżowy światowy ranking GCR - Global Clinic Rating wybiera 10 najlepszych placówek w kraju. Kryteria wybory są wymagające, zaczynając od jakości usług, kadry lekarskiej, opinii pacjentów, obsługi klienta, poprzez wygląd placówki, kończąc na ilości wykonywanych zabiegów. Krajowa średnia ocena spośród 1883 klinik to 2.42. Denta-Med uzyskał wynik 3.98, plasując się na 5 miejscu spośród 10 najlepszych klinik w kraju!

dowiedz się więcej

O nas

Klinika Stomatologiczna „Denta-Med” to firma z 26 letnim doświadczeniem posiadająca w Krakowie trzy placówki: ul. Na Zjeździe 13, ul. Gertrudy 4 i ul. Augustiańskiej 13. Naszą ambicją jest, aby każdy nasz Pacjent czuł się komfortowo, aby był zadowolony z naszej opieki stomatologicznej.

Szukasz dentysty w Krakowie? Stomatologa w Krakowie?

Dobrze trafiłeś. Skontaktuj się z nami, a my z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.
 
dowiedz się więcej

Finansowanie i płatności ratalne MediRaty

Szanowny Pacjencie, informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach.

dowiedz się więcej

Poradnik pacjenta

Zdrowie to dla nas ogromna wartość. Misją naszej Kliniki, oprócz skutecznego leczenia stomatologicznego, jest poszerzanie świadomości zachowań prozdrowotnych z zakresu dbania o jamę ustną. To właśnie z myślą o naszych Pacjentach stworzyliśmy ten dział. Dzięki niemu, uzyskają Państwo cenne wskazówki dotyczące profilaktyki, leczenia oraz nowinek dentystycznych, które z pewnością będą pomocne w codziennej higienie jamy ustnej.

 

Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszego działu stworzonego specjalnie dla Państwa.

dowiedz się więcej

Czy słyszałeś już o wizytach domowych? Jako jedyni w Polsce oferujemy taką usługę, specjalnie dla Ciebie!

sprawdź

Nasz zespół

zobacz cały zespół
stomatolog Kraków, dentysta Kraków

Denta-Med w skrócie to gabinety stomatologiczne/dentysta w Krakowie w trzech lokalizacjach. Wszyscy dentyści i stomatolodzy działają u nas od wielu lat z pasją rozwiązując Państwa problemy. Oferujemy pogotowie stomatologiczne i jak i całodobowego dentystę, stomatologa i innych specjalistów. U nas każdy stomatolog i dentysta jest przyjazny dla pacjenta. Denta-med to też jedyny całodobowy gabinet stomatologiczny w Krakowie. Stomatolog, dentysta? Odwiedź Kraków i odwiedź Denta-Med.