• czynne całą dobę 24h

  • również w niedzielę i święta

Aktualności

28.07
2016
WORLD YOUTH DAY

We are open during World Youth Day 2016. Na Zjeździe 13 -> 24H NON STOP Św. Gertrudy 4, -> 7 days a week 8:00-21:00 Augustiańska 13...

czytaj więcej

15.06
2016
ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY

Wszystkie Gabinety Denta – Med będą otwarte podczas Światowych Dni Młodzieży.  Na Zjeździe 13 -> CAŁODOBOWO  Św. Gertrudy 4...

czytaj więcej

Klinika Stomatologiczna „Denta-Med” to firma z dwudziestoletnim doświadczeniem posiadająca trzy placówki: ul. Na Zjeździe 13, ul. Gertrudy 4 i ul. Augustiańskiej 13. Naszą ambicją jest, aby każdy nasz Pacjent czuł się komfortowo, aby był zadowolony z naszej opieki stomatologicznej.

 
W naszej klinice spotkają Państwo zarówno wysoko wykwalifikowaną kadrę medyczną, jak i pozostały personel medyczny - asystentki i higienistki stomatologiczne oraz radiologa. Denta-Med zaprasza Państwa przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, także w niedzielę i święta. W naszej klinice zadbamy o Państwa piękny i zdrowy uśmiech, bo uważamy, że to właśnie "uśmiech może wiele".
 
Szukasz dentysty w Krakowie? Stomatologa w Krakowie? Dobrze trafiłeś. Skontaktuj się z nami, a my z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Prześlij opinię

X