• czynne całą dobę 24h

  • również w niedzielę i święta

Aktualności

19.05
2016
Dr Manfredi leczy pod mikroskopem

Na początku maja lek.stom. Francesco Manfredi z DENTA-MED Kraków ukończył we Florencji kurs "Endodonzia full immersion". Tematem kursu była...

czytaj więcej

18.04
2016
Lek.stom. Ewa Majcher o leczeniu endodontycznym

W ogólnopolskich serwisach internetowych Medycyna.interia.pl i Medserwis.pl mogą Państwo przeczytać artykuł lek.stom. Ewy Majcher z Denta - Med...

czytaj więcej

Klinika Stomatologiczna „Denta-Med” to firma z dwudziestoletnim doświadczeniem posiadająca trzy placówki: ul. Na Zjeździe 13, ul. Gertrudy 4 i ul. Augustiańskiej 13. Naszą ambicją jest, aby każdy nasz Pacjent czuł się komfortowo, aby był zadowolony z naszej opieki stomatologicznej.

 
W naszej klinice spotkają Państwo zarówno wysoko wykwalifikowaną kadrę medyczną, jak i pozostały personel medyczny - asystentki i higienistki stomatologiczne oraz radiologa. Denta-Med zaprasza Państwa przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, także w niedzielę i święta. W naszej klinice zadbamy o Państwa piękny i zdrowy uśmiech, bo uważamy, że to właśnie "uśmiech może wiele".
 
Szukasz dentysty w Krakowie? Stomatologa w Krakowie? Dobrze trafiłeś. Skontaktuj się z nami, a my z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Prześlij opinię

X