MEDYCYNA ESTETYCZNA

Stomygen
 
Dbałość o twarz jest kluczem do piękna 
 
We wszystkich obszarach życia, zarówno prywatnego, jak i zawodowego, dbałość o uśmiech i twarz są bardzo istotne. Piękny uśmiech zdobiący twarz to źródło satysfakcji oraz pewności siebie, którą spostrzegą inni. 
 
Upływ czasu nieuchronnie wpływa na wygląd skóry twarzy 
 
Z biegiem lat skóra osób dorosłych powoli traci kluczową substancję stanowiącą o jej elastyczności i napięciu, czyli kwas hialuronowy. 
 
Zmniejszenie ilości tego niezywkle ważnego komponentu przejawia się pofałdowaną skórą i widocznymi zmarszczkami, również głębokimi.
 
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom jako jedni z niewielu gabinetów w Krakowie podjęliśmy współpracę z włoską marką Stomygen i rozwinęliśmy naszą ofertę o zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. 
 
Stomatologia estetyczna czyli dziedzina stomatologii skoncentrowana na aspekcie funkcjonalnym i estetycznym zabiegów wykonywanych przez dentystę, obecnie dysponuje jeszcze jednym nowoczesnym narzędziem. 
 
Stomatologia estetyczna zwraca coraz większą uwagę na stan twarzy, decydujący o dobrym samopoczuciu pacjenta. Jego poprawie służą proste i bezpieczne metody, które umożliwiają zadbanie o jej wygląd bez konieczności interwencji chirurgicznej. 
 
Nowoczesne metody, którymi dysponuje wykwalifikowany lekarz stomatolog opierają się na ponownym zintegrowaniu kwasu hialuronowego w rejonach twarzy poddawanych zabiegowi. 
 
Aby przywrócić skórze młody i atrakcyjny wygląd stosujemy dwa produkty dobierane indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta. Stomygen BASIC, Stomygen LIPS.

Zastosowanie Stomygen BASIC:

⦁ okolica jarzmowa

⦁ bruzdy nosowo-wargowe

⦁ kąciki ust i bruzdy marionetkowe

⦁ modelowanie twarzy

⦁ uwydatnianie policzków

⦁ linia żuchwy

⦁ zmarszczki średniej głębokości

 

Zastosowanie Stomygen LIPS:

⦁ modelowanie kształtu i powiększanie ust

⦁ zwiększenie objętości ust

⦁ podkreślenie konturu warg

⦁ wyrównanie asymetrycznych ust

⦁ wygładzenie zmarszczek ust

⦁ podkreślenie naturalnego koloru czerwieni wargowej

 
 
Zasadniczo zabieg polega na wprowadzeniu kwasu hialuronowego (wypełniacza) za pomocą bardzo cienkiej igły. Zabieg jest szybki i trwa zaledwie około 30 minut, jest bezbolesny, a jego efekty są widoczne natychmiast. Nie powoduje on zmiany wyrazu twarzy i umożliwia korektę wielu defektów skóry.
 
Wszystkie produkty firmy Stomygen są naturalne i odznaczają się najwyższym bezpieczeństwem stosowania, a zabiegi korekcji estetyki twarzy z użyciem wypełniaczy Stomygen gwarantują zachowanie młodzieńczego wyglądu skóry twarzy i naturalnej mimiki. 
 
Czystość kwasu hialuronowego i unikalny proces stabilizacji, chroniony międzynarodowym patentem oraz opatentowana włoska technologia wypełniaczy Stomygen pozwalają zagwarantować trwały rezultat odmłodzenia tkanek twarzy. 
 
Chociaż zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego są proste i bezpieczne, to muszą być wykonywane przez wykwalifikowanego lekarza, który będzie w stanie określić indywidualne, zróżnicowane wymogi każdego pacjenta na podstawie dokładnego wywiadu lekarskiego i przeprowadzaonej diagnostyki.
 
 
Dowiedz się więcej:
AZZALURE/BOTOX
KWAS HIALURONOWY
OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE
 
 
W klinice Denta-Med zabiegami z zakresu  medycyny estetycznej
zajmuje się specjalista w tej dziedzinie- 
  dr Francesco Manfredi