O nas

Jesteśmy z Państwem już od wielu lat. Zaufało nam tysiące Pacjentów. Wierzymy, że zdrowy uśmiech, to piękny uśmiech.

Całodobowe Centrum Stomatologiczne Denta-Med powstało w 1991 roku w Krakowie. To właśnie nasi lekarze od 28 lat zapewniają Państwu profesjonalną opiekę, indywidualne podejście do każdego z Pacjentów, plan profilaktyczno - leczniczy oraz miłą i przyjazną atmosferę.

W gabinetach dentystycznych posiadamy najnowocześniejszy sprzęt stomatologiczny oraz pracownię rentgenowską z cyfrowym rentgenem panoramicznym. Dzięki klinice wyposażonej w narzędzia nowej generacji zapewniamy wysokiej jakości usługi, szanując Państwa zdrowie i cenny czas. 

Denta-Med to obecnie zespół kilkudziesięciu specjalistów, którzy współpracują z nami od wielu lat. W naszej klinice spotkają Państwo zarówno wysoko wykwalifikowaną kadrę medyczną, jak i pozostały personel medyczny - asystentki i higienistki stomatologiczne oraz radiologa. To właśnie Ci ludzie sprawiają, że na twarzy każdego Pacjenta pojawia się zdrowy i piękny uśmiech.

 

Nasze placówki znajdą Państwo z łatwością w okolicach centrum Krakowa:


 

ul. Gertrudy 4     ul. Na Zjeździe 13     ul. Augustiańska 13


 

Zważając na Państwa zdrowie i komfort, jesteśmy dostępni PRZEZ CAŁĄ DOBĘ 7 dni w tygodniu (włączając w to każdą niedzielę i święta) w Gabinecie przy ul. Na Zjeździe 13. Pełnimy funkcję pogotowia stomatologicznego. 

 

Gabinety przy ul. Św. Gertrudy 4 i ul. Augustiańskiej 13 w Krakowie, otwarte są 7 dni w tygodniu w godz. 8:00 - 21:00.


 

Zadzwoń, zarejestruj się online lub napisz do nas wiadomość. Chętnie pomożemy!


 

Zapraszamy każdego do naszej kliniki Denta-Med,

zarówno małych, jak i dużych Pacjentów.