Leszek Klimas konsultuje w Denta-Med

Jest nam niezmiernie milo poinformować Państwa, że nasza klinika rozpoczęła właśnie współpracę ze światowej sławy ekspertem leczenia otyłości u dzieci i dorosłych , Mistrzem Świata z 2019 w sylwetce atletycznej – Panem Leszkiem Klimasem!
Już od dziś w naszej placówce mogą Państwo dokonać rezerwacji na konsultacje i pod okiem naszego specjalisty spełnić swoje wieloletnie marzenia, na które zawsze brakowało czasu, bądź motywacji (zmiana wyglądu, utrata zbędnych kilogramów, poprawa kondycji ciała , wzmocnienie odporności organizmu ).

Podczas konsultacji każdy z Państwa otrzyma INDYWIDUALNIE DOBRANY plan dietetyczno-treningowy, który pozwoli w bardzo szybkim czasie uzyskać oczekiwany przez Państwa efekt . Zostanie on opracowany po analizie Państwa wyników stanu zdrowia, sprawdzeniu wydolności organizmu i uwzględnieniu preferencji żywieniowych.
Na uwagę zasługuje fakt, że tworzone przez eksperta Leszka programy można z powodzeniem realizować we własnych domach .

W obecnym, trudnym czasie , kiedy do stanu zdrowia przywiązujemy szczególną wagę, gdy ograniczone są nasze wyjścia z domu bo pozostajemy na wiele godzin w czterech ścianach , nie powinniśmy pozwalać sobie na tkwienie w bezruchu czy zbyt częste zaglądanie do lodówki.
Jest to dobry czas na zadbanie o siebie, o zdrowie, sprawność i piękną sylwetkę.
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wśród tysięcy dostępnych na rynku diet i treningów , nie jest łatwo wybrać program dopasowany perfekcyjnie do Państwa indywidualnych potrzeb. Ba , nieodpowiednio dobrany trening czy dieta może nawet pogorszyć nasz stan .
Dlatego uznaliśmy, że nasz specjalista Leszek, znany już na całym świecie z trafnie i efektywnie dobieranych programów , okaże się dla Państwa najbardziej pomocny zarówno w czasie epidemii jak i po jej ustaniu .
Nie mamy wątpliwości ze spotkamy się z Waszym absolutnym zadowoleniem i szczęściem, gdyż nasz mistrz Leszek odnotował powodzenie w 100% dotychczasowych przypadków u swoich podopiecznych !
Już niebawem podzielimy się z Państwem rozlicznymi na to dowodami jakie zgromadziliśmy w formie opinii , wywiadów , zdjęć, opisów niesamowitych metamorfoz tysięcy osób, jakimi zajmował się Pan Leszek Klimas .
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi pakietami konsultacyjnymi i kontaktu telefonicznego celem uzyskania szczegółowych informacji i dokonania rezerwacji przed spotkaniem z Panem Leszkiem, który zupełnie odmieni Państwa życie.

 

rejestracja:
+48 12 422 22 21

konsultanci:
+48 504 125 956 Anna
+48 609 663 904 Grzegorz