Leszek Klimas konsultuje w Denta-Med

Jest nam niezmiernie milo poinformować Państwa, że nasza klinika rozpoczęła właśnie współpracę ze światowej sławy ekspertem leczenia otyłości u dzieci i dorosłych , Mistrzem Świata z 2019 w sylwetce atletycznej – Panem Leszkiem Klimasem!

Read more

SKANER CEREC AC Omnicam

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz nieustająco podnosząc standardy naszej kliniki, jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że właśnie wkraczamy w najbardziej innowacyjny wymiar protetyki stomatologicznej, jakim jest CAD/CAM w systemie CEREC. Wchodzimy w cyfrowy świat stomatologii na najwyższym poziomie.

Read more

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE TO PREPARAT OTRZYMANY Z KRWI PACJENTA
PO POBRANIU ZOSTAJE ONA PODANA SPECJALISTYCZNYM PROCESOM PRZETWARZANIA KTÓRE ODDZIELAJĄ ERYTROCYTY I LEUKOCYTY OD OSOCZA ZAWIERAJĄCEGO PŁYTKI KRWI.

Read more

AZZALURE / BOTOX

Niewielka ilość preparatu wprowadzonego umiejętnie w okolice zmarszczek mimicznych, powoduje funkcjonalne odnerwienie okolicy, nie uszkadzając przy tym nerwów. Jest to miejscowo, przejściowa relaksacja mięśni.

Read more

KWAS HIALURONOWY

STOMYGEN BASIC – Służy do korekty powszechnie występujących mankamentów twarzy: korekcji średnich i głębokich zmarszczek, bruzd nosowo-wargowych oraz przywraca objętość okolicy jarzmowej. Kwas hialuronowy występuje naturalnie w naszej skórze, jednak z wiekiem jego ilość zmniejsza się.

Read more

Stanowisko DENTA-MED w związku z COVID-19

Personel medyczny bezwzględnie codziennie przeprowadza ankiety w formie badan przesiewowych z wszystkimi pacjentami telefonującymi oraz przybyłymi do gabinetów celem weryfikacji przyczyny zgłoszenia się do lekarza dentysty, co umożliwia dostęp wyłącznie pacjentom, którzy wymagają udzielenia pilnej pomocy lekarskiej.

Read more

SEDACJA WZIEWNA

Sedacja wziewna (gaz rozweselający) podany pacjentowi podczas wizytu u stomatologa pozwala odprężyć się, uniknąć stresu i strachu przed zabiegiem.

Read more