Leszek Klimas konsultuje w Denta-Med

Jest nam niezmiernie milo poinformować Państwa, że nasza klinika rozpoczęła właśnie współpracę ze światowej sławy ekspertem leczenia otyłości u dzieci i dorosłych , Mistrzem Świata z 2019 w sylwetce atletycznej – Panem Leszkiem Klimasem!

Read more

SKANER CEREC AC Omnicam

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz nieustająco podnosząc standardy naszej kliniki, jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że właśnie wkraczamy w najbardziej innowacyjny wymiar protetyki stomatologicznej, jakim jest CAD/CAM w systemie CEREC. Wchodzimy w cyfrowy świat stomatologii na najwyższym poziomie.

Read more

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE TO PREPARAT OTRZYMANY Z KRWI PACJENTA
PO POBRANIU ZOSTAJE ONA PODANA SPECJALISTYCZNYM PROCESOM PRZETWARZANIA KTÓRE ODDZIELAJĄ ERYTROCYTY I LEUKOCYTY OD OSOCZA ZAWIERAJĄCEGO PŁYTKI KRWI.

Read more

AZZALURE / BOTOX

Niewielka ilość preparatu wprowadzonego umiejętnie w okolice zmarszczek mimicznych, powoduje funkcjonalne odnerwienie okolicy, nie uszkadzając przy tym nerwów. Jest to miejscowo, przejściowa relaksacja mięśni.

Read more

KWAS HIALURONOWY

STOMYGEN BASIC – Służy do korekty powszechnie występujących mankamentów twarzy: korekcji średnich i głębokich zmarszczek, bruzd nosowo-wargowych oraz przywraca objętość okolicy jarzmowej. Kwas hialuronowy występuje naturalnie w naszej skórze, jednak z wiekiem jego ilość zmniejsza się.

Read more

Stanowisko DENTA-MED w związku z COVID-19

Personel medyczny bezwzględnie codziennie przeprowadza ankiety w formie badan przesiewowych z wszystkimi pacjentami telefonującymi oraz przybyłymi do gabinetów celem weryfikacji przyczyny zgłoszenia się do lekarza dentysty, co umożliwia dostęp wyłącznie pacjentom, którzy wymagają udzielenia pilnej pomocy lekarskiej.

Read more