dentysta Kraków

O nas

Klinika Stomatologiczna „Denta-Med” to firma z 26 letnim doświadczeniem posiadająca w Krakowie trzy placówki: ul. Na Zjeździe 13, ul. Gertrudy 4 i ul. Augustiańskiej 13. Naszą ambicją jest, aby każdy nasz Pacjent czuł się komfortowo, aby był zadowolony z naszej opieki stomatologicznej.

Szukasz dentysty w Krakowie? Stomatologa w Krakowie?

Dobrze trafiłeś. Skontaktuj się z nami, a my z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.
 
dowiedz się więcej

Poradnik pacjenta

Zdrowie to dla nas ogromna wartość. Misją naszej Kliniki, oprócz skutecznego leczenia stomatologicznego, jest poszerzanie świadomości zachowań prozdrowotnych z zakresu dbania o jamę ustną. To właśnie z myślą o naszych Pacjentach stworzyliśmy ten dział. Dzięki niemu, uzyskają Państwo cenne wskazówki dotyczące profilaktyki, leczenia oraz nowinek dentystycznych, które z pewnością będą pomocne w codziennej higienie jamy ustnej.

 

Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszego działu stworzonego specjalnie dla Państwa.

dowiedz się więcej

Czy słyszałeś już o wizytach domowych? Jako jedyni w Polsce oferujemy taką usługę, specjalnie dla Ciebie!

sprawdź

Nasz zespół

zobacz cały zespół
stomatolog Kraków, dentysta Kraków

Denta-Med w skrócie to gabinety stomatologiczne/dentysta w Krakowie w trzech lokalizacjach. Wszyscy dentyści i stomatolodzy działają u nas od wielu lat z pasją rozwiązując Państwa problemy. Oferujemy pogotowie stomatologiczne i jak i całodobowego dentystę, stomatologa i innych specjalistów. U nas każdy stomatolog i dentysta jest przyjazny dla pacjenta. Denta-med to też jedyny całodobowy gabinet stomatologiczny w Krakowie. Stomatolog, dentysta? Odwiedź Kraków i odwiedź Denta-Med.