IMPLANTOLOGIA STOMATOLOGICZNA

Mimo tego że stomatologia rozwinełą się na przestrzeni lat i świadomość dotycząca higieny jamy ustnej wzrosła, pacjenci nadal tracą swoje zęby z powodu chorób lub urazów. ​

DENTA-MED jesteśmy po to aby pomagać. Celem leczenia implantologicznego jest odbudowa uzębienia na implantach stomatologicznych, osiągnięcie trwałego efektu estetycznego oraz poprawę zmian które nastąpiły w obrębie szczęki lub żuchwy przez utratę zębów  

 

DLACZEGO MY?

 

Znakomita kadra

Stale się rozwijamy i dbamy o jak najwyższą jakość oferowanych przez nas usług, dlatego też w DENTA-MED implantologią oraz chirurgią szczękowo-twarzową zajmuje się lek.stom Maciej Opach. Poniżej znajduję się tylko kilka z dyplomów oraz zaświadczeń o ukończoych kursach które otrzymał Pan Maciej:

 • Wprowadzenie do specjalizacji w chirurgii szczękowo-twarzowej
 • Etiopatogeneza, morfologia, rozpoznawanie, różnicowanie i leczenie chirurgiczne wrodzonych oraz nabytych wad twarzowo-szczękowo-zgryzowych
 • Rozpoznawanie, różnicowanie i leczenie swoistych oraz nieswoistych zapaleń tkanek miękkich i twardych części twarzowej czaszki oraz szyi, Kierunki szerzenia się oraz zasady leczenia ropni i ropowic części twarzowej czaszki
 • Złamania oczodołu - rozpoznawanie, różnicowanie i leczenie
 • Torbiele szczęk oraz tkanek miękkich jamy ustnej twarzy i szyi. Etiopatogeneza, rozpoznawanie, różnicowanie i leczenie
 • Zachowawcze i chirurgiczne leczenie złamań wyrostka kłykciowego żuchwy
 • Epidemiologia, rozpoznawanie oraz chirurgiczne i skojarzone leczenie złośliwych nowotworów części twarzowej czaszki i szyi
 • Etiopatogeneza, rozpoznawanie i leczenie chorób stawów skroniowo-żychwowych
 

Nagrody i wyróżnienia

Klinika Denta-Med uzyskała 5 miejsce sposród 10 najlepszych klinik w kraju w prestiżowym rankingu GCR - Global Clinic Rating z wynikiem 3.98 (średnia dla naszego kraju wynosi 2.42)

Jest to powód do dumy, ale również motywacja, by ciągle podnosić nasze standardy. Chcielibyśmy Państwu podziekować, bo to właśnie dziei Waszemu zaufaniu dziś możemy poszczycić się tak wysoką lokatą w tak prestiżowym konkursie.

 

Atrakcyjne ceny i możliwość spłaty w ratach

Szanowny Pacjencie, informujemy że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowych "z góry" i opłacane w dogodnych dla Państwa ratach.

WIĘCEJ O RATACH

 

 

OFERTA LECZENIA IMPLANTOLOGICZNEGO

 

Implant stomatologiczny to wykonana z tytanu śruba pełniąca funkcję korzenia brakującego zęba. Tytan nie wyzwala w organizmie żadnych odczynów alergicznych, gdyż organizm akceptuje go jako tkankę własną. Implant po umieszczeniu w kości staje się ”naturalnym” korzeniem zęba, zapewniając stabilną podstawę dla pojedynczych koron zębowych, mostów jak i protez.


Zalety implantów:

Wskazania do stosowania implantów:

Przeciwwskazania do stosowania implantów:

W ramach leczenia implantologicznego wykorzystujemy najlepszej jakości wszczepy szanowanych producentów.

 

PRZEBIEG LECZENIA IMPLANTOLOGICZNEGO

 

 1. Konsultacja z lekarzem, mająca na celu ustalenie ogólnego stanu zdrowia Pacjenta oraz jego oczekiwań względem leczenia.
   

 2. Zabieg wszczepienia implantu. Zabieg wykonany jest w znieczuleniu miejscowym, trwa ok. 30-40 min. Zwykle na jednej wizycie można założyć kilka implantów (wtedy czas zabiegu jest dostosowany do potrzeb Pacjenta). Wprowadzony implant jest całkowicie schowany pod dziąsłem, a miejsce wszczepu jest zaszyte.
   

 3. W okresie 1 tygodnia po zabiegu mogą pojawić się niewielkie dolegliwości bólowe oraz nieznaczny obrzęk.
   

 4. Okres integracji implantu z kością trwa zazwyczaj od 3 do 6-ciu miesięcy (w przypadku braku integracji możliwe jest ponowne wszczepienie implantu).
   

 5. Jeżeli Pacjent ma wprowadzany implant razem z odbudową kości lub podniesieniem dna zatoki szczękowej, to czas integracji implantu z kością trwa do 9 miesięcy.
   

 6. Osadzenie uzupełnienia protetycznego na implancie (korona, most).

  W niektórych przypadkach po usunięciu zęba można zastosować natychmiastową implantację. Jest ona możliwa wówczas, gdy otwór po usuniętym zębie jest mniejszy niż średnica zaplanowanego implantu.

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ - Nasze gabinety są do Twojej dyspozycji