SKANER CEREC AC Omnicam

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz nieustająco podnosząc standardy naszej kliniki, jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że właśnie wkraczamy w najbardziej innowacyjny wymiar protetyki stomatologicznej, jakim jest CAD/CAM w systemie CEREC. Wchodzimy w cyfrowy świat stomatologii na najwyższym poziomie.

               

Co daje skaner CERAC AC Omnicam?

Przedewszystkim to na co stawiamy największy nacisk czyli komfort naszych pacjentów. Skaner zapewnia bezbolesne, bardzo precyzyjne pobieranie wycisków, jest to duże ułatwienie nie tylko dla pacjenta, a także lekarza. Efekty jakie daje skaner są dokładne i bardzo przewidywalne, cały proces odbywa się sprawnie i umożliwia szybkie oraz precyzyjne wytworzenie uzupełnień protetycznych, takich jak: licówki,korony,inlay i onlay oraz wielopunktowe mosty, a to wszystko dzięki najbardziej zaawansowanej technologii obrazowania 3D. Urządzenie jest niezwykle dokładne i precyzyjne, dlatego cieszymy się, że możemy Państwu pomagać na tak wysokim poziomie.

Jak długo trwa skanowanie?

Skanowanie wraz z projektowaniem trwa około klikunastu minut.

 


 

Leczenie protetyczne w systemie Cerec jest innowacyjną transformacją naszych umiejętności w nową lepszą jakość.

Cerec nie jest robotem, który wykona leczenie protetyczne za lekarza. Cerec jest precyzyjnym narzędziem wykonującym pracę technika i ułatwiającym lekarzowi optymalne zaprojektowanie odbudowy.
Serdecznie Zapraszamy!
ul. Na Zjeździe 13
tel. 12 259 80 00