Specjalista stomatologii dziecięcej, stomatologii zachowawczej i endodoncji. Lekarz z wieloletnim doświadczeniem, który z zaangażowaniem dba o zdrowie i komfort swoich pacjentów. Łączy precyzję z empatią, oferując kompleksową opiekę stomatologiczną zarówno dzieciom, jak i dorosłym.
Jestem absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Studia ukończyłam w 2014 r. Staż podyplomowy odbyłam w Miejskim Centrum Stomatologicznym „Śródmieście” w Krakowie. Zajmuję się stomatologią zachowawczą z endodoncją, stomatologią dziecięcą i podstawową chirurgią. Wykonuję zabiegi w sedacji wziewnej podtlenkiem azotu (zarówno u dzieci jak i dorosłych), stosuję znieczulenie komputerowe. Do każdego pacjenta podchodzę z empatią i zrozumieniem. Stale rozwijam swoje umiejętności uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Interesuję się psychologią dziecięcą. Posługuję się językiem angielskim.
Nie jesteś pewien, czego potrzebujesz? Umów się na konsultację, a razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego zdrowego i pięknego uśmiechu
Umów wizytę