MEDYCYNA ESTETYCZNA

Stomygen

 

Dbałość o twarz jest kluczem do piękna 

We wszystkich obszarach życia, zarówno prywatnego, jak i zawodowego, dbałość o uśmiech i twarz są bardzo istotne. Piękny uśmiech zdobiący twarz to źródło satysfakcji oraz pewności siebie, którą spostrzegą inni. 

 

Upływ czasu nieuchronnie wpływa na wygląd skóry twarzy 

Z biegiem lat skóra osób dorosłych powoli traci kluczową substancję stanowiącą o jej elastyczności i napięciu, czyli kwas hialuronowy. 

Zmniejszenie ilości tego niezywkle ważnego komponentu przejawia się pofałdowaną skórą i widocznymi zmarszczkami, również głębokimi.

 

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom jako jedni z niewielu gabinetów w Krakowie podjęliśmy współpracę z włoską marką Stomygen i rozwinęliśmy naszą ofertę o zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stomatologia estetyczna czyli dziedzina stomatologii skoncentrowana na aspekcie funkcjonalnym i estetycznym zabiegów wykonywanych przez dentystę, obecnie dysponuje jeszcze jednym nowoczesnym narzędziem. 

Stomatologia estetyczna zwraca coraz większą uwagę na stan twarzy, decydujący o dobrym samopoczuciu pacjenta. Jego poprawie służą proste i bezpieczne metody, które umożliwiają zadbanie o jej wygląd bez konieczności interwencji chirurgicznej. 

Nowoczesne metody, którymi dysponuje wykwalifikowany lekarz stomatolog opierają się na ponownym zintegrowaniu kwasu hialuronowego w rejonach twarzy poddawanych zabiegowi. 

 

Aby przywrócić skórze młody i atrakcyjny wygląd stosujemy dwa produkty dobierane indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta. Stomygen BASIC, Stomygen LIPS.

 

Zastosowanie Stomygen BASIC:


Zastosowanie Stomygen LIPS:

 

 

Zasadniczo zabieg polega na wprowadzeniu kwasu hialuronowego (wypełniacza) za pomocą bardzo cienkiej igły. Zabieg jest szybki i trwa zaledwie około 30 minut, jest bezbolesny, a jego efekty są widoczne natychmiast. Nie powoduje on zmiany wyrazu twarzy i umożliwia korektę wielu defektów skóry.

 

Wszystkie produkty firmy Stomygen są naturalne i odznaczają się najwyższym bezpieczeństwem stosowania, a zabiegi korekcji estetyki twarzy z użyciem wypełniaczy Stomygen gwarantują zachowanie młodzieńczego wyglądu skóry twarzy i naturalnej mimiki. 

 

Czystość kwasu hialuronowego i unikalny proces stabilizacji, chroniony międzynarodowym patentem oraz opatentowana włoska technologia wypełniaczy Stomygen pozwalają zagwarantować trwały rezultat odmłodzenia tkanek twarzy. 

 

Chociaż zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego są proste i bezpieczne, to muszą być wykonywane przez wykwalifikowanego lekarza, który będzie w stanie określić indywidualne, zróżnicowane wymogi każdego pacjenta na podstawie dokładnego wywiadu lekarskiego i przeprowadzaonej diagnostyki.

 

W klinice Denta-Med zabiegami z zakresu  medycyny estetycznej zajmuje się specjalista w tej dziedzinie - 

  dr Francesco Manfredi.